header seks
sex teisipäev, 07. aprill 2020 08:59| LISA OMA KUULUTUS |

tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused

Naine tutvub mehega

Nimi: pealinna tüdruk
Elukoht: Tallinn
E-mail: tallinnapealinn@online.ee
Kuulutus: Ilus brünett otsib sponsorit Tallinnas.Koht on olemas! Midagi pikemaajalst, heldematel sponsoritel kirjutada.

Lisatud:
08:40 07.04.2020

Nimi: Tiiu
Vanus: 34
Elukoht: eesti
E-mail: tiiumiiu@online.ee
Kuulutus: Kaaslast tallinnas toimuvale swinger.ee üritusele ?

Lisatud:
08:04 07.04.2020

Nimi: Helle
Vanus: 48
Elukoht: Tartu
Telefon: 53748410
Kuulutus: Naine soovib tutvuda sponsorluse eesmärgil!

Lisatud:
07:14 07.04.2020

Nimi: Alexandra
Vanus: 21
Elukoht: Pärnu
E-mail: kissa.bazarova@mail.ee
Kuulutus: Noor naisterahvas soovib proovida vahekorda kahe mehega korraga. Väga meeldib tegeleda kõvade riistadega.Olen suure tahtmisega puhas ja viisakas neiu, sama ootaks ka meestelt. Meeldib kui lõpetatakse suhu või rindadele. Meesterahvad võiksid olla vanuses 25-40 ja pakkuda sponsi.

Lisatud:
02:49 07.04.2020

Nimi: mesimumm
Vanus: 28
Elukoht: eesti
E-mail: mesimumm28@online.ee
Kuulutus: Tere sooviks tutvuda mehega kellega koos ühist elu alustada ja kelle jaoks pole lapsed takistuseks. Mees võiks olla aus,hooliv,armastav ja kena. Vanuses 25-37a.

Lisatud:
02:08 07.04.2020

Nimi: Heili
Vanus: 24
Elukoht: Pärnu
E-mail: heilts15@gmail.com
Kuulutus: Hei, mehed vanuses 30-40! Olen hea välimusega suvepealinna neiu. Sooviksin luua ÜHE salajase sponsorlussuhte endast veidi vanema mehega. Ei ole teenusepakkuja. Oman mõnusat privaatset pinda ka. Kui huvi, siis ole hea ja kirjuta enda mõtetest: heilts15@gmail.com.

Lisatud:
01:31 07.04.2020

Nimi: Kuuvarjutus
Vanus: 28
Elukoht: Tallinn/Valga
E-mail: naiskuuvarjutus@mail.ee
Telefon: Samsung Elite
Kuulutus: Tere. Palun vestluskaaslast ja toetust. Toetust seksita ning kaaslast jõuludesse ja vana-aasta õhtusse. Olen noor naine ja räägin oma loo. Tean, et enamus vahendavad rahamuresid seksiga, kuid ma ei suuda seda teha. Ja ma ei tea, kas leidub veel kedagi, kes seda hindaks. Hinnatakse rohkem odavat seksi ja himu, kui moraali. Mina vastupidi hindan ausat raha ja moraali, kuid vaesus on mu hunnikusse löönud. Miks vaene, siis palju halbu kokkulangevusi. Kool pooleli tervise tõttu ja hetkel saaksin selle lõpetada vaid rahaga. Ei suutnud ka kaua kuskil püsida, sest ma ei suuda teha rutiinset tood. On veel asju, miks ei saa tööle, kuid raagiksin, keda huvitab. Ja et mida ma soovin ja mis kokkulepete eest. Valin väga hoolega, keda usaldada jne. Minu soov on veidi erinev. Teiseks on tulemas jõulud ja olen täiesti üksi. Miks? Ma olen vallaline enda liigse otsekohesuse ja natuuri tõttu, lisaks ka vähe sõpru selsamal põhjusel: Liiga aus, kriitiline ja enesekindla olemisega. Enamus ei viitsi ega soovi aega ega julgust võtta, et näha, kui siiras, südamlik jne ma olen. Muidugi on halbu külgi, kuid mitte nii, nagu arvatakse. Paluksin saatuselt ja kelleltki siit veeta koos kellegagi imelised jõulud ja vana aasta õhtu. See on ju siiras ja armas soov. Sugulastega on suhted külmad ja tõsimeeli mitte minu tõttu. Võta see aeg, enne kui koik tundub "minu tõttu nii halvasti." Sugulastega suhted olnud elu aeg halvad ning tooga samuti. Hariduses ja isiklikus elus on aga kõvasti arenguid. Paluks kellegagi koos olla ja juua veinikest ja filosoofilist juttu ajada. Loodan, et leidub veel kedagi, kes ei võta kõike seksi kaudu ja "kui ei vea, oled ise nannipunn." Olen end ise Tallinnasse ja korterisse ning koolilõppu hambad risti söönud. Mina ei anna alla enne, kui enda eesmärgid täidan, kuid praegu vajan seltsi ja arutelukaaslast elust, inimestest... Kedagi kes ilus, hooliv ja siiras ning eriline nagu mina.

Lisatud:
00:54 07.04.2020

Nimi: Kätu
Vanus: 22
Elukoht: Tartu
E-mail: katalyn@mail.ee
Kuulutus: hei hei! pakun taas paaril päeval tartu ja lõuna-eesti meestele fätepit. uus hind 50 (varem oli 70) eurot tund. ise olen 22a kena brünett sexy neid ja kohtumiskoht on olemas. palun mingite bdsm jms imelike soovidega minu poole mitte pöörduda! ainult fätep.

Lisatud:
00:22 07.04.2020

Nimi: Ilene
Vanus: 28
Elukoht: Tartu
E-mail: ileneotsa@mail.ee
Kuulutus: Sooviks tutvuda toreda mehega kellega juttu ajada ja koos väljas käia. Meeldimise ja sobivuse korral ka püsisuhet. Vanus võiks olla 29-36a. Võiksid asuda Tartus.

Lisatud:
23:46 06.04.2020

Nimi: On kah
Vanus: 27
Elukoht: Viljandimaa
E-mail: Lihtsaltniisama@mail.ee
Kuulutus: Pole varem sellist kuulutust kuskile pannud. Aga teeme proovi siis. On nagu normaalseid mehi ka eestimaa pinnal järel ? :D kus te end peidate ? Pidudel ma ei käi, suitsu teen küll aga mingi pahe peab elus ikka olema. Perfektne pole meist keegi. Kasvatan üksi 3 aastast last, olemas ok töö, auto, korter. Olen omamoodi naine, ise arvan, et suht vaimukas ja huvitav jutukaaslane. Aga no eks igaühel oma maitse ja arvamus :) tsaupakaa

Lisatud:
23:19 06.04.2020

Nimi: Kiizu
Vanus: 18
Elukoht: tartu
E-mail: vali.mind2@mail.ee
Kuulutus: Karvane ja volüümikas kiimas Tartu neiu soovib leida vanemat meest, kellega koos lõbutseda ning kes hindab privaatsust.

Lisatud:
23:08 06.04.2020

Nimi: Tydruk
Vanus: 23
Elukoht: Tartu
E-mail: lihtnetydo@online.ee
Kuulutus: Tahaks mehega tutvuda. Vallatusi teha ja olla. Majanduslikult veidi toetust saada.

Lisatud:
22:27 06.04.2020

Nimi: Kissa
Vanus: 22
Elukoht: Tallinn
E-mail: kenakissa69@mail.ee
Kuulutus: Tsau!Kena neiu 22a tüdruk otsib sponsorit kes aitaks tasuda üüri ja muude kulude eest.Vastu pakun meeldivat ajaviitmist Sulle. Olen lõbus jutukas välimuselt kena+sale ja vaimukas neid.

Lisatud:
21:35 06.04.2020

Nimi: Marite
Vanus: 48
Elukoht: Tartu
Telefon: 56107330
Kuulutus: Suhtleks meeldiva diskreetse härrasmehega vanuses 45-53.a, kes ka elab TARTU linnas ( või TARTU lähedal kuni 10 km ). Väärtustan vaba aega , mis veedetud koos vahest väljas tantsimas, vahest klaasike veini ja kes oleks ka mõnus kaaslane nautimaks kahekesi koos romantilist õhtut. Pole huvitatud sponsoripakkujatest, ma ei vaja kooselu. SÕNUMITELE EI VASTA ! 56107330

Lisatud:
20:47 06.04.2020

Nimi: Kulla
E-mail: Proovikivi583@gmail.com
Kuulutus: Hetkel teen lühidalt. Kui on põhjust, teeme hiljem koos pikemalt. Räägime näiteks. Algatuseks. Siis kuulame ja vaatame. Vaatame, kas vaatame ühes suunas.:) Lihtne. Ja ka see on lihtne, miks siin "kuulutan". Nimelt olen kindel, et siinset loeb üks normaalne (mis see siis iganes tähendab - ta saab aru) meesinimene. Olen minagi normaalne ... pisut küll ületöötamise küüsis, hoolimata sellest rõõmus ja positiivne, a la minu inimesed on ilusad ja head.:) Ometi tahaksin ... pisut särtsu, maandamist ja mõnusat kooskulgemist ... Kindlasti ära kirjuta Sina, kes küsid - tsau, kus elad, kui vana, palju kaalud, saame kokku jne?! Ma Sulle ei ütle, kus elan jne ja kokku me kindlasti ei saa.:) Aga Sina, kes oled ... no ütleme see, kes võiks olla, anna endast märku. Me ei tea ju ... vaatame.:) NB! Naljast pead aru saama ja suitsetamist pead sallima.:)

Lisatud:
20:05 06.04.2020

Nimi: Naine
Vanus: 31
Elukoht: Eesti
E-mail: Blackforest1331@outlook.com
Kuulutus: Tere soovin tutvuda mehega kes on vaba ja vallaline ja tõsiste ja reaalsete soovidega aga poleks meeleheitel ja ei kiirustaks kuskile aga samas ei veniks ka! Otsitav kaaslane peaks olema min 32.a-45.a ja pikkuselt min 182cm ja kaal min 75kg ja need piirid ei ole nihutatavad kahtluse korral kontrollin 😉 labasustega ei tegele nii et kui oled nalja pulli vend otsi edasi! Minu jaoks vahemaa pole takistus ja mees peaks olema sama suhtumisega. Meeldib mees kes pingutab ja panustab naisega samaväärselt suhtesse! Nii et kui oled tõeline mees anna aga tuld!

Lisatud:
19:37 06.04.2020

Nimi: Pealinna naine
Vanus: 31
Elukoht: Põlva
E-mail: kaie.joonas@mail.ee
Kuulutus: Olen taaskord juhuse tõttu lõuna-eestis ja kuu lõpuni (komandeeringus n-ö). võiks kohtuda mõne siitkandi mehega kellega õhtuti mõnusalt aega veeta. meeldiks käia kuskil heades kohtades söömas ja muu meelelahutus. Tegelikult otsin sexi sest nunna elu pole minu jaoks.

Lisatud:
18:53 06.04.2020

Nimi: secret
Vanus: 27
Elukoht: Tartu
E-mail: nicesecret27@hot.ee
Kuulutus: Vaba või abielus mees,kes sa soovid leida endale salajast armukest keda toetada,siis kirjuta.Olen 27 a naine Tartust.Diskreetne ja meeldiv kaaslane!

Lisatud:
18:18 06.04.2020

Nimi: Monica
Vanus: 29
E-mail: Monicasuvi6@gmail.com
Telefon: 54595975
Kuulutus: Tutvuks vaid ühe ausa, südamliku ja hooliva meesterahvaga. Vanusese pole oluline Loe kuulutus korralikult läbi. Ei otsi ega pole ka olnud ühtegi üheöö suhet. Ei ole kunagi ka olnud lits ega kellegi armuke, ega ka hakka selleks kunagi. Ennast kiitma välimuse suhtes ei hakka, ilu on vaataja silmades. Aga muidu sale kena tõmmu neiu, Kui ma ei vasta, siis pole mõtet tüüdata, ju siis pole ma huvitatud. Helista nii kurb üksik olla keegi minust ei hooli soovin enda ellu seda õiget meest💙 praegu kurati Corona haigused ei rutta kohtumisega paluks seda mõista ja arvestada, kui ma üht normased meest välja valin jään ühega suhtlema, kunii karatiin aeg saab läbi siis ka kohtume tuled ka külla joome kohvi jalutme ehk siis paneme leiba ühte kappi samuti,Võiksid mind ka hetkel toetada vaba tahtes praegu on kriisi aeg lapsega istume kodus,ilma et saaks tööl käia ja vajame abi ma ei tule üksi toime, kui syl on võimalus mind kiiremas korras aitada, ilma taga mõtteda, oleksin sulle väga tänulik, ma ei suhtle niisama ütlen otse kui juba helistad soovid, suhet kellegika iga päev telefonis suhelta mitte end üksi tunda, siis palju aita inimest kes tõestu on hädas muidu pole mõtet mulle helistada, ega tühja kõhuga lapsega Karatiinis pole kerge ellu jääda iga abi on tere tulnud.

Lisatud:
17:52 06.04.2020

Nimi: Anna
Vanus: 23
Elukoht: Tallinn
E-mail: kiisuke7878@gmail.com
Kuulutus: Otsin sponsorit vanuses 25-35.. olen vaba ja meeldiva välimusega blondiin.. vōiks veeta mōne toreda ōhtu koos.. diskreetsus on oluline. Ootan nägusate meeste kirju.

Lisatud:
17:37 06.04.2020

Nimi: Misukisu
Vanus: 35
Elukoht: Tartu
E-mail: misukisu21@gmail.com
Kuulutus: Sooviks salasuhte luua ûhe meeste rahvaga kes soovib leida naist keda saaks 100 % usaldada.meeste rahvas peaks olema sportliku keha ehitusega.Ja vanus võiks jääda sina 35-40 vahele .

Lisatud:
17:00 06.04.2020

Nimi: RuubikukuuNneiu
Vanus: 27
Elukoht: Tallinn
E-mail: ruubikukruut@mail.ee
Kuulutus: Tere. Olen kurvikam 169 pikk naine, 27-aastane. Otsin endale kaaslast, kellega koos aega veeta: Vahel väljas käia, mõnes looduslikus kohas kihutada, teha midagi erinevat ja teistsugust. Ootan ka seksuaalset sobivust ja suhe peabki põhinema kirel ja soovil uusi emotsioone avastada ja rutiin seljataha jätta. Püsisuhtest huvitatud ei ole, sest hetkel kedagi ei usalda ja rutiin ei tõmba. Tahan unustada oma argielumured ja leida üles kirg, mingil tasandil võiks olla ka hoolimist ikka või suhtlemist. Olen julge, põhimõttekindel, hooliv ja kena. Soovid teada lisa? Saada oma pilt ja küsimused mulle postkasti, tänan Sind juba ette!

Lisatud:
16:23 06.04.2020

Nimi: Johanna
Vanus: 18
Elukoht: Tallinn
E-mail: johanna.merineitsi@online.ee
Kuulutus: Olen tüdruk, kes usub imedesse ja kes tahaks tutvuda huvitava, viisaka ja eduka meesterahvaga. Olen ilusa välimusega pikk blond naisterahvas ja tunnen huvi kõige vastu maailmas. Sooviksin tutvuda mehega Kes oleks intelligentne ja kellega saaks raakida kõigest ja kes aitaks mu pisikesi unistusi täide viia ja oleks salapärane ja huvitav kaaslane või sõber.

Lisatud:
15:48 06.04.2020

Nimi: Maria
Vanus: 36
Elukoht: Tallinn
E-mail: Tabur86@mail.ru
Kuulutus: Soovin leida diskreetset sponsorit, kellega aeg ajalt kohtuda. Toetus võiks olla 150-300 eurot kohtumine. Soovin et oled viisakas, hoolitsetud, terve vanuses kuni 45. Valin välja ainult ühe sobiliku kandidaadi, kellega hakata salaja püsivalt kohtuma. Kui arvad, et see sobib sulle, võta ühendust. Olen välimuselt kena, iseloomult tore bene naisterahvas.Kirjuta julgelt

Lisatud:
15:10 06.04.2020

Nimi: Tiina
Vanus: 36
Elukoht: Tallinn
Telefon: +37256340136
Kuulutus: Hello Dear! I"m Tiina, slim sexy body, long blond hair, very friendly with good sense of humor. I"m 100% independent! I have clean and private place in Mustamäe. I speak English, Finnish. Incall 30min-80euro, 60min-150euro, outcall 1h-160euro. Call me and we will have nice time together! My serviсe only with condom, no anal! Call me and we meet! My phone +37256340136 Kiss Tiina

Lisatud:
14:25 06.04.2020

Nimi: Brazilian Trans
Vanus: 23
Elukoht: Parnu
E-mail: brunaferrara@outlook.com
Telefon: 53704112
Kuulutus: Hey my babies. My name is Bruna Ferrara providing Ultimate Girlfriend Experience for real fun filled action and to fulfil your wildest or sweetest fantasies. All is possible here: ready to fuck anytime: HARD- ROCK COCK: 100% fully functional happy to play, ready to give you LOADS OF CUM. I can be very active and also passive, blowjob with/without condom, french kisses/kisses tongue. ALL ages, curious and first timers welcome. No rush just full sensual quality time and companion to give you reasons to come back for more. AVAILABLE 24hours, 7 days week, call me at least 30min before to take an appointment. I receive you in a private apartment, well located and discreet

Lisatud:
13:48 06.04.2020

Nimi: Iris
Vanus: 54
Elukoht: Ühes ilusas kohas
E-mail: hannahke.01@hot.ee
Kuulutus: Olen volüümikam, rinnakam, pepukam, 170 cm kehaga brünetikas naine. Sooviks tutvuda igati kena ja hoolitsetud mehega, kes arvestaks partneriga ja oleks toeks ka majanduslikus mõttes. Täidaksin su soove mõistlikkuse piires.

Lisatud:
13:03 06.04.2020

Nimi: Kiisu
Skype: lovegirle11
Kuulutus: Oleks vaja väikest abi. Palun võtke ühendust! Instagram : kriss_kris99

Lisatud:
12:15 06.04.2020

Nimi: Musimaias
Vanus: 30
Elukoht: Tallinn
E-mail: musi.maias.003@mail.ee
Kuulutus: Kui arvad,et suudad pakkuda ühele abielus naisele midagi sellist millega igapäevaselt kokku ei puutu,siis kirjuta....

Lisatud:
11:55 06.04.2020

Nimi: Hannaly
Vanus: 23
Elukoht: Lõuna-Eesti
E-mail: sundessa@mail.ee
Kuulutus: Ei ole ju mõnusaamat asja kui kellegagi salaja kohtuda oma väikses armsas suure voodiga korteris ning nautida salaseksi mis toob täieliku rahulduse mitmeks päevaks... Üksiku naise elu ajab ikka hulluks :( Aga keegi kuskil ikka leidub, ma olen selles kindel, kes mulle külla tuleb. Elan väikses kohas ja selle koha nime avaldan kui küsid.

Lisatud:
11:54 06.04.2020

Nimi: Karin
Vanus: 35
Elukoht: Lòuna Eesti
E-mail: karina4@online.ee
Kuulutus: Tere! Sooviks leida ühte toredat sópra hiljem ehk midagi muud.Kellega koos kogeks uusi emotsioone...kino,teater, looduses jalutamine vahel ka lihtsalt koos olemine jne..vòtaks vahel aega maha sellel kiirel elutempol! Sina uus sóber vóiksid olla vanuses 39-45a ,róómsameelne, seltskondlik ja minust pikem meesterahvas.Ei soovi olla kellegi armuke.Ise olen 35a 176 cm pikk sportliku kehaehitusega róòmsameelne ja aktiivne naisterahvas.Kui see kuulutus sind kònetas siis ootan sinu kirja!😁

Lisatud:
11:28 06.04.2020

Nimi: Helene
Vanus: 28
Elukoht: Tartu
E-mail: kodu05@hot.ee
Kuulutus: Soovin tutvuda sportliku kehaehitusega, intelligentse ja hea huumorisoonega mehega vanuses 25-35 a. Kel huvi, kirjutage ja lähme koos daitile!

Lisatud:
11:05 06.04.2020

Nimi: Keily
Vanus: 25
Elukoht: Tallinn
E-mail: keily.beib@mail.ee
Kuulutus: Ilus blond ja sale neiu oleks vastastikusel sobivusel armukeseks edukale mehele. Suhtleme ja vaatame mis saab!

Lisatud:
10:33 06.04.2020

Nimi: Pipi-Piia
Vanus: 42
Elukoht: Hiljem
E-mail: pipi-piia@online.ee
Skype: -
Telefon: Eks küsi
Kuulutus: Hei! Kui oled härra vanuses 40-45 ning otsid ka vaheldust ja särtsu, siis kirjuta.

Lisatud:
09:57 06.04.2020

Nimi: Maie
Vanus: 51
Elukoht: Lääne-Virumaa
E-mail: loodus2329@online.ee
Kuulutus: Tere! Loodan leida läbi selle lehekülje meeldivat, toredat,ausat,arukat,pikka kasvu, kes ei suitseta,alkoholi tarbib targalt,autoga kaaslast ja lisaks on tore kui sulle meeldib teater, kontserdid ja vahest kohvikus käia. Siis lausa lust. Mitte ainult sexsi eesmärgil kokku saada. Ümber ringi on nii palju ilusat, kui tahad vaid üles leida. Ise olen 168 pikk, volüümikam daam, hea tujuline, töötav psüholoog . Elukutse on elukutse! Usun, et mõni tore, vaikne ,sümpaatne härra juhtub lugema.

Lisatud:
09:17 06.04.2020

Nimi: Tuhkimo
Vanus: 25
Elukoht: Tallinn
E-mail: siivutu.tuhkatriinu@mail.ee
Kuulutus: Olen Tuhkatriinu - maalt linna õnne otsima tulnud naine. Kõik sõbrad ja tuttavad jäid maha mulgimaale, samuti elukaaslane ja koer. Tutvuks endast natuke vanema, vaba või poolvaba mehega vanuses 25-45a, võiks olla sellise küpsema mõtlemisega juba, süda õiges kohas ja väljanägemiselt ka mitte päris tont. Naudingukohtumise eest loodan, et sa aitaksid mul sisustada korterit. Samas ma ootan kutset ka lihtsalt niisama õhtusöögile või kuskile huvitavasse kohta.

Lisatud:
08:55 06.04.2020

Nimi: Natalya
Vanus: 34
Elukoht: Pärnu
E-mail: natalya.pellova@gmail.com
Kuulutus: Vaba, haritud ja elus hästi hakkama saav noor naine otsib meest, kellega aeg-ajalt vabu õhtuid ja öid veeta. Soovin, et oskaksid naist hästi kohelda, aga öösel tahan sulle alluda ja tunda, et su jõud käib minust üle, et oled mees selle kõige paremas tähenduses. Otsin ühte püsivat, vastastikuse sümpaatiaga partnerit, kellega lisaks seksile on ka muidu huvitav aega veeta, kuid püsisuhet või pikemas perspektiivis kooselu ma ei soovi.

Lisatud:
08:21 06.04.2020

Nimi: Laura
Vanus: 42
Elukoht: Eesti
E-mail: laurake42@online.ee
Skype: -
Telefon: Hiljem
Kuulutus: Hõivatud, kuid jahedas suhtestaatuses naine loob salasuhte aruka ja soliidse härraga.

Lisatud:
07:34 06.04.2020

Nimi: Belina
Vanus: 20
Elukoht: Tallinn
E-mail: belina3@online.ee
Kuulutus: Sooviksin tutvuda noormehega, kellega koos aega veeta. Jagada muresid ja rõõme. Keegi, kes kuulaks ja toetaks, kui mured üle pea kokku löövad. Keegi, kellega saaks kõigest rääkida ja kellega koos olles ei peaks muretsema sellepärast, mida teised arvavad. Keegi, kes kallistaks ja ütleks, et kõik saab korda. Keegi, kes toetaks nii halvas kui heas. Keegi, kelle kehasoojust enda oma vastas tunda. Keegi, kellega koos olles on tunne, et oleme ainult kahekesi kogu maailmas. Kui tunned, et see oled sina, siis kirjuta mulle. NB! Lihtsalt seksiotsijad, ärge kirjutage!

Lisatud:
02:47 06.04.2020

Nimi: Laura
Vanus: 19
Elukoht: Tallinn
E-mail: ulakas.neiu@mail.ee
Kuulutus: Kaks neiut otsivad täna Tallinnas kellega kohtuda ning mõnusalt aega viita ;)

Lisatud:
01:57 06.04.2020

Nimi: Maria
Vanus: 18
E-mail: Mariarr@online.ee
Kuulutus: Hei! Noor neiu tutvub ühe toreda ajateenijaga.

Lisatud:
01:21 06.04.2020

Nimi: Kiisu Miisu
Vanus: 31
Elukoht: Põlva Võru
E-mail: sexkiisu31@gmail.com
Kuulutus: Soovin sponsorlust vastu pakun sexi. Sex autos või minu pinnal. Asun Põlvas ja Võrus Kiire.

Lisatud:
00:43 06.04.2020

Nimi: Kats...
Vanus: 33
Elukoht: Saue
E-mail: Katjatrutneva@hotmail.com
Skype: Jurts21
Telefon: 53654149
Kuulutus: Tutvuste otsingudes kuni 45a. Olen keskmine välimusega ehk siis volüümikas.

Lisatud:
00:12 06.04.2020

Nimi: Carmen
Vanus: 28
Elukoht: Harjumaa/lääne-virumaa
E-mail: preilikiizu25@mail.ee
Telefon: Avaldan hiljem
Kuulutus: Tere, tutvuks mehega kellega koos elus edasi minna. Meeldib käija kinos vahel väljas , kaunis kohas jalutamas. Üheöö meestel mitte tülitada. Kirjuta kui on tõsine huvi tutvuda ja kokku saada mitte et paar kirja ja kadunud. Ja kui pead lugu sisemusest rohkem kui välimusest . Barbisid võite mujalt otsida . Jään kirja ootama tõsistelt tutvujatelt . Vanus võiks jääda 30-45. :-)

Lisatud:
00:11 06.04.2020

Nimi: Tuhkimo
Vanus: 25
Elukoht: Tallinn
E-mail: siivutu.tuhkatriinu@mail.ee
Kuulutus: Olen Tuhkatriinu - maalt linna õnne otsima tulnud naine. Kõik sõbrad ja tuttavad jäid maha mulgimaale, samuti elukaaslane ja koer. Tutvuks endast natuke vanema, vaba või poolvaba mehega vanuses 25-45a, võiks olla sellise küpsema mõtlemisega juba, süda õiges kohas ja väljanägemiselt ka mitte päris tont. Naudingukohtumise eest loodan, et sa aitaksid mul sisustada korterit. Samas ma ootan kutset ka lihtsalt niisama õhtusöögile või kuskile huvitavasse kohta.

Lisatud:
23:30 05.04.2020

Nimi: Alice
Vanus: 39
Elukoht: Kuimetsa
E-mail: softsilky@mail.ee
Kuulutus: Tere mees, kelle voodielu on vajunud unustuste hõlma, võta minuga ühendust. Olen küll suhtes olev naine aga voodielu ei taha kaaslase huvi puudumise tõttu enam toimida. Puhtad viisakad ja toredad mehed, kirjutaga äkki klapib meil. Kohtume Kas Paides või Tallinnas.

Lisatud:
22:45 05.04.2020

Nimi: Evelin
Vanus: 35
Elukoht: Tallinn
E-mail: evelin.vahtrik@mail.ee
Skype: -
Telefon: -
Kuulutus: Otsin intelligentsent sponsorit, kes oleks võimeline toetama igakuiselt kuni 800€.

Lisatud:
22:08 05.04.2020

Nimi: Kat
Vanus: 29
Elukoht: Tallinn
E-mail: roosalutt@hotmail.com
Skype: vaimukene
Kuulutus: Suurem vabameelne neiu otsib uusi ja huvitavaid sex partnereid! 100+ kilo, sinised silmad ja mustad pikad juukses! Olen avameelne ja huudisimulik! Tahan avardada oma silmaringi sexi alal ja tunda lõpuks orgasmi!!! Kui arvad, et suudad mind rahuldada siis võta ühendust! Vanus kuni 37! Ja kui mõni naine on huvitatud siia võib ka ühendust võtta!! Tahaks ka selle ära proovida! Kui võimalik lisa ka pilt endast! Päikest :P

Lisatud:
21:26 05.04.2020

Nimi: Susie
Vanus: 38
Elukoht: Tallinn
E-mail: susie.susie@mail.ee
Kuulutus: Soovin leida püsivat armukest vanuses 40-50. Juhusuhteid ega sponsorit ei otsi. Kirjuta, kui oled sobivas vanuses, füüsiliselt heas vormis, majanduslikult kindlustatud ja viisakas.

Lisatud:
20:52 05.04.2020

Nimi: Kristi
Elukoht: Loksa
E-mail: valgusyks@hot.ee
Kuulutus: Tutvun 30-50 a. mehega, kes on aus, hooliv ja peab lugu naise ja mehe vahelisest suhtest. Ole vaimsete huvidega, huumorimeelne, loomi ja lapsi armastav, vene muusikat kuulev, loodust armastav inimene, siis võiksime tuttavaks saada :) Tore on, kui oled tubakast vaba ja sul pole alkoga probleeme. Ühendame oma saatuse, naudime käsikäes teineteis, elu ja kõike ilusat, mida elu pakub :)

Lisatud:
20:16 05.04.2020


- Järgmised 50 >

Saada SMS numbrle 13018, SMS-i sisuks kirjuta: TK TEADE sinu kuulutus. (Näide: TK TEADE Kena daam tutvub sümpaatse mehega).
kas leidub üks neiu või naine,kes sooviks lõunapausi ajal mõnusat keelekat saada.Tallin või lämbrus 56288661
30.a mees tutvuks 25-45 naistega/neidudega tallinnast või selle lähiümbrusest, võiks käia kinos, väljas s66mas ja vaadata mis elu toob, kui sul sama mõte ja soov kirjuta või helista 53578005.
Olen sponsoriks kenale naisterahvale tl nr 56696331
27a tore invaliidistunud poiss, otsib nais kaaslat. Vanus võiks jääda 20a-40a Kui sul oleks huvi tutvuda toreda ja diskreetse noormehega... kirjuta mulle opipoiss123@gmail.com
Tallinna mees otsib naist kellega voodi rõõme jagada, juhuseks, ei vaata püsisuhet. Naiste vanus võb jääda 30-47, pind võiks olla sinu poolt. Ise olen 27 aastane, puhas, diskreetne, pean vastu paar raundi. Email: pimeuu@hot.ee
2 noormeest istuvad üksinduses ootavad kenadelt naistelt kirju 58531255
Mees 30.valmis salasuhtes olema hea kaaslane ja pakuma head mazaasi.54574638
Tere. Üksik 45 aastane sale ja sportliku kehaehitusega mees otsib uusi tutvusi et muuta oma argipäevad põnevamaks. Asukoht ei oma tähtsust kuna Eestis pole ükski koht liiga kaugel. Helista või kirjuta numbril 56281302
mees 60. Tantsupartnerit pärnusse 22 sept õhtuks. 56824133
Noormees Tallinnast soovib leida endale naine, pikkus kuni 167 cm, kes oskab armastada, toetada kui probleemid on, kena ja sportlik. Kirjutage! 55571635